Wycieczka rowerowa

Rower pozytywnie wpływa na zdrowie i polepsza kondycję. Zmniejsza stres, pozwala oczyścić umysł i polepsza nasze samopoczucie.

Dnia 14.06.2023 roku klasa 6c udała się rowerami do stadniny koni Łukasza Hałupki
w Grotnikach. Towarzyszyła nam zmienna, ale ostatecznie piękna pogoda. Humor dopisywał wszystkim już podczas podróży. Na miejscu czekało na uczniów bardzo dużo atrakcji. Na początku odwiedzili konie w stajni, gdzie mieli okazję poznać imiona i nazwy ras koni oraz ich zwyczaje, także żywieniowe. Następnie odbył się przejazd bryczką, który dla wszystkich jej uczestników był niezwykłym doświadczeniem. Dużym zaskoczeniem i niesamowitą przygodą była przejażdżka na koniu. Chętne osoby miały okazję zamienić się w prawdziwego jeźdźca.
Po tych wszystkich wrażeniach, w miłej atmosferze i ze smakiem uczestnicy klasowej wycieczki posilili się pyszną  kiełbaską z ogniska i bawili się na terenie stadniny.

Pełni nowych doświadczeń, z uśmiechami na twarzy i szczęśliwi wróciliśmy bezpiecznie
do szkoły.