Żołnierze kontra Szkoła

27 października w Zespole Szkół Ogólnokształcących  we Włoszakowicach był dniem rywalizacji sportowej.

Tego dnia  żołnierze  125 Batalionu Lekkiej Piechoty WOT z Leszna rozegrali z uczniami oraz nauczycielami ZSO Włoszakowice mecze  w piłce siatkowej oraz piłce  nożnej. Miejscem zaciętej rywalizacji była hala sportowo - środowiskowa. Zwycięzcami w piłce siatkowej zostali goście z 125 Batalionu. Drugie miejsce zajęła reprezentacja nauczycieli, na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie Szkoły Branżowej, a czwarte miejsce  zajęli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego.

W piłce nożnej natomiast  zwyciężyli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego przed drużyną żołnierzy, na trzecim miejscu znaleźli się uczniowie Szkoły Branżowej, czwarte miejsce zajęli uczniowie klas 8 Szkoły Podstawowej. Turniej piłki nożnej poprzedził mecz rozegrany  pomiędzy nauczycielami a żołnierzami z 125 Batalionu, w którym jedną bramkę więcej strzelili goście. Mecz zakończył się  wynikiem 3:2.

Imprezę sportową zakończyło uroczyste wręczenie dyplomów dla zwycięskich drużyn, których dokonali – dyrektor szkoły p. Jarosław Zielonka oraz mjr Tomasz Płotczyk

G.Trojanowski