Marcowe występy 3a

Marzec był dla uczniów klasy 3a miesiącem pełnym wyzwań w postaci występów. 6 marca wystąpiliśmy podczas Dnia Patrona, pokazując całej szkole nasze zdolności muzyczne i taneczne. Aby zaakcentować fakt, że Karol Kurpiński to nie tylko “Warszawianka”, zatańczyliśmy krakowiaka przed całą szkołą, co było dla nas nie lada wyzwaniem! Radość, jaką przyniosło nam to doświadczenie, zainspirowała nas do przygotowania przedstawienia dla klas I-III z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. W trakcie tego przedstawienia najmłodsi uczniowie naszej szkoły mogli nie tylko obejrzeć teatrzyk pt.: “Jaś i Małgosia”, ale też poznać zwyczaje związane z okresem wiosennym, takie jaki klekoty i chodzenie z nowym lotkiem. Pochwaliliśmy się też naszą grą na dzwonkach i pięknym śpiewem. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na nasze występy oraz tym, którzy pomogli w przygotowaniu strojów oraz dekoracji. To dopiero początek!