Mistrzostwa Gminy Włoszakowice w Piłce Nożnej halowej klas IV-VI

Dnia 28.03.2023 r na hali sportowo-środowiskowej we Włoszakowicach odbyły się Mistrzostwa Gminy Włoszakowice Szkół Podstawowych Klas IV-VI w Halowej Piłce Nożnej.          Uroczystego otwarcia imprezy dokonał pan Jarosław Zielonka, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach. W turnieju wzięły udział 4 drużyny z następujących miejscowości: gospodarze z Włoszakowic, Krzycko Wielkie, Bukówiec Górny oraz Jezierzyce Kościelne. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym”.

Na najwyższym stopniu podium stanęli piłkarze z Krzycka Wielkiego, drugie miejsce zajęła drużyna z Włoszakowic, na trzecim miejscu uplasowała się szkoła z Bukówca Górnego, czwartą pozycję zajęła drużyna z Jezierzyc Kościelnych. Na zakończenie turnieju uczniowie otrzymali puchary oraz dyplomy. Rozgrywki przebiegły w miłej i przyjaznej atmosferze.