Mistrzostwa Szkoły Podstawowej klas 1-3

W czwartkowe przedpołudnie, 23. marca 2023 roku, odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej we Włoszakowicach Klas I – III. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych o różnym stopniu trudności. Wśród najmłodszych sportowców zwyciężyła reprezentacja klasy 1c. Drugie miejsce przypadło zespołowi kl. 1a, który nieznacznie wyprzedził ekipę kl. 1b. W rywalizacji drugoklasistów bezkonkurencyjny okazał się oddział kl. 2b, pokonując zawodników z innych drużyn. Natomiast wśród klas trzecich, po zaciętej rywalizacji, wygrała klasa 3b przed klasą 3a i 3c.

Uczniowie z pierwszego stopnia podium będą reprezentować szkołę podczas Mistrzostw Gminy Włoszakowice Klas I-III Szkół Podstawowych, które odbędą się 30 marca 2023 roku w Hali Sportowo – Środowiskowej we Włoszakowicach. Trzymamy kciuki za sportowców Naszej Szkoły, życzymy powodzenia i liczymy na najwyższe laury.

BKi