Spotkanie z Filipem Kaminiarzem.

W środę 9 marca szkołę odwiedził Filip Kaminiarz nasz absolwent, a obecnie kierowca Formuły 3 Euroformula Open. Filip równocześnie jest studentem. Pasją do sportów rajdowych zaraził Filipa jego tato. Filip opowiedział nam jak trudno było pogodzić naukę, która była i ciągle jest dla niego bardzo ważna, z rajdami. Swoją karierę rozpoczął już jako nastolatek w gimnazjum. Pytania na temat przebiegu jego kariery zadawał dziennikarz i komentator sportowy pan Mick Fiałkowski. Dowiedzieliśmy się m.in. jaką Filip rozwinął najszybszą prędkość, dlaczego źle się ściga kiedy pada, czy miał wypadki na torze, jak radzi sobie ze stresem przed startem czy wreszcie kto jest jego sportowym idolem. Na zakończenie można było osobiście porozmawiać z Filipem oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.