Balik karnawałowy klasy 1c

Balik karnawałowy klasy 1c

Dziś odbył się balik karnawałowy, w którym uczestniczyły dzieci z klasy 1c. O dobrą zabawę zadbała grupa animacyjna Tumko Team. Dzieci przebrały się za bohaterów znanych bajek. W sali gimnastycznej pojawiły się wróżki, królewny, policjanci itd. Nie sposób zliczyć wszystkie postaci, ale trudno było rozpoznać wszystkie dzieci. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo.
Karnawałowy balik klasy 1b

Karnawałowy balik klasy 1b

Dnia 11.02.22 r. Odbył się balik karnawałowy klasy 1b. W tym dniu sala zamieniła się w magiczne miejsce. Księżniczki, nietoperze, Japonki, farmerzy, mechanicy samochodowi, komandos, wróżki, policjantki, czarownice, kotki. Lalki Bella,, tygryski, batmani, spidermani, sportowcy oraz wiele postaci z kreskówek opanowały salę gimnastyczną. Wystrój sali przygotowany przez mamy wprowadził dzieci w radosny nastrój
Balik karnawałowy klasy 1a

Balik karnawałowy klasy 1a

Uczniowie w dniu 11 lutego bawili się na balu karnawałowym. Tańce i zabawy prowadził Pan Krzysztof Tumko z Tumko-Team. Balik zapewnił  dzieciom mnóstwo uśmiechu, zadowolenia i radości. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku i dekorację sali. Wych. Alicja Pachura
Balik karnawałowy 1c.

Balik karnawałowy 1c.

Pradawny gród- projekt edukacyjny w klasie 3b
10 lutego 2022

Pradawny gród- projekt edukacyjny w klasie 3b

W czasie realizacji zagadnień związanych z legendarną historią Polski, w bloku tematycznym, uczniowie z klasy 3 b wykonali, pracując w grupach, makietę grodu. Po  intensywnej, twórczej pracy zespołowej utrwalone zostały charakterystyczne cechy grodu, pojęcia: wały, fosa, most zwodzony, wieża.
Zabawa karnawałowa klasy 2c.
08 lutego 2022

Zabawa karnawałowa klasy 2c.

Uczniowie klasy 2c podczas zabawy karnawałowej, która odbyła się 8 lutego w auli szkolnej.
Balik karnawałowy klasy 2a

Balik karnawałowy klasy 2a

Uczniowie klasy 2a bawili się 8 lutego na baliku, który przeprowadziły animatorki z firmy Anima Kids.
Dzień Bezpiecznego Internetu - broszury.
08 lutego 2022

Dzień Bezpiecznego Internetu - broszury.

Dziś Dzień Bezpiecznego Internetu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z broszurami, przesłanymi przez OSE, w których opisano największe i najpowszechniejsze zagrożenia związane z Internetem. Warto zapoznać się z materiałami, w których oprócz opisu są też zawarte porady i podpowiedzi jak rozpoznać zagrożenia i jak sobie z nimi radzić.
Podziękowanie od ministra za konkurs na mural.
08 lutego 2022

Podziękowanie od ministra za konkurs na mural.

Otrzymaliśmy od Ministra Obrony Narodowej podziękowanie za udział w konkursie "Mur, ale historia Wojska Polskiego". Jak wiemy efektem udziału w konkursie jest mural upamiętniający chwile chwały naszych lokalnych bohaterów. Mural z Włoszakowic został również umieszczony w, specjalnie na tą okazję wydanej, publikacji.
Zabawa karnawałowa klasy 2b.
08 lutego 2022

Zabawa karnawałowa klasy 2b.

Uczniowie klasy 2b bawili się we wtorek 8 lutego na zabawie karnawałowej. Zabawy przeprowadzała animatorka z Anima Kids. Dziękujemy pani Elżbiecie Przewoźnej za przygotowanie imprezy.
WOŚP w ZSO Włoszakowice
06 lutego 2022

WOŚP w ZSO Włoszakowice

Sztab ZSO Włoszakowice już po raz kolejny grał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mimo niesprzyjającej pogody, 12 wolontariuszy naszej szkoły dzielnie uczestniczyło w zbiórkach przy Kościele i cukierni „Szarlotka”. W związku z dużym wzrostem zachorowań na Covid 19 zrezygnowano z imprezy, która miała odbyć się w hali środowiskowo – sportowej. Dzięki hojności społeczności lokalnej udało
Akademia piłkarska GOSiR zaprasza.
04 lutego 2022

Akademia piłkarska GOSiR zaprasza.

Sekcja piłkarska Akademi Sportu przy GOSiR ogłąsza nabór. Szczegóły na plakacie.