Edukacja przez Szachy w Szkole klasa 2c.
26 lutego 2021

Edukacja przez Szachy w Szkole klasa 2c.

Turniej szachowy klasy 2 c podsumowujący pracę w projekcie Edukacja przez Szachy w Szkole odbył się w piątek, 26. lutego 2021 r.  Dzieci zagrały 5 rund szachów szybkich ucząc się trudnej sztuki przegrywania i wygrywania przy szachownicy.  Klasyfikacja końcowa chłopców: Załucki Jakub, Zalisz Przemysław, Brambor Patryk. Klasyfikacja końcowa dziewcząt: Szynczewska Anna, Poloszyk Natalia, Piżak Gabriela.  Medale i upominki
Edukacja przez Szachy w Szkole klasa 2a.
22 lutego 2021

Edukacja przez Szachy w Szkole klasa 2a.

Mistrzostwa klasy II A odbyły się w poniedziałek, 22 lutego 2021 r.  Dzieci rozegrały turniej klasowy na dystansie 6 rund w tempie 10 minut na zawodnika. Klasyfikacja końcowa chłopców: Krzysztof Dąbrowski, Kacper Dudziak, Kamil Wciurka. Klasyfikacja końcowa dziewcząt: Jagoda Nowak, Aleksandra Bazylewicz i Wiktoria Majchrzak.  Medale i upominki ufundowała Klasowa Rada Rodziców.
Walentynki w klasie 2a.
15 lutego 2021

Walentynki w klasie 2a.

W poniedziałek 15.02.2021r. w klasie 2a odbyły się walentynki. Dzieci bawiły się w kodowanie. Były gry w formie ruletki w aplikacji Wordwall. Dzieci miały dokończyć zdania oraz wyrazić swoje odczucia w tym dniu. Na zakończenie wszystkich czekała niespodzianka w postaci prezentów. Dziewczynki otrzymały LEGO bransoletki, które mogły zaprojektować według własnego pomysłu. Chłopcy natomiast otrzymali klocki LEGO
UWAGA! TELEFON WSPARCIA  DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
11 lutego 2021

UWAGA! TELEFON WSPARCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rydzynie udostępnia telefon wsparcia  (661 769569 ), który ma pomóc dzieciom, młodzieży oraz  ich rodzicom w tych trudnych chwilach zdalnego nauczania. Pod tym numerem specjaliści poradni będą służyć wsparciem   i dostępni będą w godzinach 8.00 do 18.00 codziennie w dniach od poniedziałku do piątku.  Stały numer poradni (65 5380055).
Najlepsi sportowcy szkoły wyróżnieni.
04 lutego 2021

Najlepsi sportowcy szkoły wyróżnieni.

W dniu dzisiejszym zostali wyróżnieni najlepsi sportowcy naszej szkoły w ubiegłym roku. Uczniowie otrzymali list gratulacyjny z rąk dyrektora a także skromne upominki.
Wizyta Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie
01 lutego 2021

Wizyta Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie

W dniu 1 lutego br. gościliśmy w naszej szkole Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie inspektora Krzysztofa Nowaka. W czasie krótkiej wizyty Pan Inspektor zapoznał się z infrastrukturą szkoły ponadto, omówiliśmy kierunki współpracy oraz zagadnienia związane z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży.
Podsumowanie 29 finału WOŚP.
01 lutego 2021

Podsumowanie 29 finału WOŚP.

Kolejny finał za nami. Udało się!! Zebraliśmy 8799,93 zł ❤️❤️❤️ Dziękujemy
Remont stołówki.
29 stycznia 2021

Remont stołówki.

Kolejne miejsce w naszej szkole wypiękniało. Zakończył się remont stołówki szkolnej.
Święto klasy 2b.
29 stycznia 2021

Święto klasy 2b.

Klasa 2 b w piątek 29 stycznia 2021 r. w ramach Święta Klasy miała turniej szachowy podsumowujący projekt Edukacja przez Szachy w Szkole. Turniej szachów szybkich odbył się na dystansie 7 rund. Klasyfikacja chłopców: Zielinowski Witold, Rutkiewicz Wojciech, Wojciech Aleksander. Klasyfikacja końcowa dziewcząt była następująca: Primel Milena, Strzelczyk Wiktoria, Grabowy Wiktoria i Maciąg Ewelina.
Działamy!
25 stycznia 2021

Działamy!

Jak widać na zdjęciach przygotowania do 29 finału WOŚP idą pełną parą.
Ślubowanie pani Hanny Murek.
22 stycznia 2021

Ślubowanie pani Hanny Murek.

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste ślubowanie pani Hanny Murek, która została nauczycielem mianowanym. Gratulujemy :)
Konkurs „ Rodzinny stroik świąteczny” rozstrzygnięty.
21 stycznia 2021

Konkurs „ Rodzinny stroik świąteczny” rozstrzygnięty.

30 grudnia 2020r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu     „ Rodzinny stroik świąteczny”. Nagrody i dyplomy laureatom konkursu wręczył dyrektor pan Jarosław Zielonka oraz podziękował wszystkim uczestnikom za wkład pracy i czas poświęcony za wykonanie stroików Zwycięzcami konkursu zostali: I kategoria klasy I-III  I miejsce – Frąckowiak Oliwia 1c  II miejsce – Nowak Szymon