Wierszowanka - rymowanka Blanki.
19 maja 2020

Wierszowanka - rymowanka Blanki.

Blanka Mierzyńska z klasy 5c zaprasza do naszej szkoły za pomocą     humorystycznego  ogłoszenia.
Za czym tęskni 6c w czasie pandemii.
18 maja 2020

Za czym tęskni 6c w czasie pandemii.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, która odpowie na pytanie: "Za czym tęskni 6c w czasie pandemii?"
Umowa o współpracy między naszym Liceum a IILO w Lesznie.
15 maja 2020

Umowa o współpracy między naszym Liceum a IILO w Lesznie.

W dniu 14 maja br. w Lesznie Zespół Szkół Ogólnokształcących  oraz II Liceum Ogólnokształcące podpisali porozumienie o wzajemnej współpracy w prowadzeniu klas dwujęzycznych. Podpisanie porozumienia odbyło się w obecności wiceprezydenta miasta Leszna Piotra Jóźwiaka oraz wójta gminy Włoszakowice Roberta Kasperczaka. Współpraca w pierwszej kolejności skupi się na nauce i kształceniu dwujęzycznym dzieci i młodzieży. Kolejnym etapem wspólnych działań
Rekrutacja do klasy VII dwujęzycznej.
15 maja 2020

Rekrutacja do klasy VII dwujęzycznej.

Serdecznie zapraszamy do klasy siódmej dwujęzycznej, którą otwieramy od września. Regulamin oraz niezbędne dokumenty znajdują się pod linkiem TUTAJ
Szkoła pięknieje w czasie kwarantanny.
14 maja 2020

Szkoła pięknieje w czasie kwarantanny.

Pomimo nauczania zdalnego i czasu kwarantanny w szkole następują kolejne zmiany na lepsze. Pięknieją następne sale - pracownia historyczna i geograficzna. "Dzieje się" również na korytarzach, nabierają kolorów białe prostokąty na ścianach za sprawą pani Bożeny Nowak.
Wnioski do świetlicy.
30 kwietnia 2020

Wnioski do świetlicy.

Od 4 maja 2020 r. - 15 maja 2020 r. rodzice mogą składać wnioski o przyjęcie dziecka do świetlicy na rok szkolny 2020 / 2021.
Przedłużenie nauczania zdalnego, terminy egzaminów.
28 kwietnia 2020

Przedłużenie nauczania zdalnego, terminy egzaminów.

Zgodnie z rozporządzeniem MEN informujemy, że do 24 maja br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Harmonogram egzaminów zewnętrznych: Egzamin ósmoklasisty w szkołach dla dzieci i młodzieży oraz w szkołach dla dorosłych, w których nauka kończy się w semestrze wiosennym potrwa od 16 do 18 czerwca. Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca. Wyniki
Adaptery z drukarki 3D dla ratowników.
22 kwietnia 2020

Adaptery z drukarki 3D dla ratowników.

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach włączyła się w akcję pomocy lokalnej służbie zdrowia. Postanowiliśmy wykorzystać nowoczesną drukarkę 3D. Nasz nauczyciel informatyki p. Mirosław Marciniak wspólnie z uczniami drukują adaptery do masek dla ratowników medycznych. Wykonane części są przekazywane ekipie stacji pogotowia ratunkowego we Włoszakowicach. H.G.
Nagroda za #OSEwyzwanie dotarła :)
22 kwietnia 2020

Nagroda za #OSEwyzwanie dotarła :)

Trochę się naczekaliśmy ale dziś dotarła do nas nagroda w konkursie #OSEWyzwanie. 16 laptopów oraz szafa mobilna z punktem dostępowym do Internetu już w szkole.
Podziękowanie za zabawę walentynkową.
21 kwietnia 2020

Podziękowanie za zabawę walentynkową.

Przekazyjemy podziękowanie za pomoc w zorganizowaniu zabawy walentynkowej.
Informacja - klasy pierwsze.
20 kwietnia 2020

Informacja - klasy pierwsze.

Informujemy, że na drzwiach wejściowych szkoły wywieszone zostały listy klas pierwszych szkoły podstawowej z wychowawcami.  Sekretariat szkoły 655370017, 693010232.
10 kwietnia 2020